Jít do obsahu fóra

Diskuzní fórum fotbalového klubu FC Slovan Rosice

pro všechny, kteří se zajímají o dění v rosickém fotbalovém klubu

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Oznámení pro nové uživatele

Pokud se zaregistrujete a budete chtít přispívat do diskuze k fotbalovému dění v Rosicích, prosím, abyste poslali mail tohota znění na adresu zabedee@seznam.cz:
Žádám o převedení mezi uživatele fora FC Slovan Rosice s možností přispívat do témat.
Připojte, prosím nick, pod kterým jste se registrovali. Převedu Vás do skupiny, která má nastavena práva tak, abyste přispívat mohli. Ostatním, kteří nepožádají, zůstane tato možnost zakázána.

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
[b][i][u][url][email][img][list][*][quote][code][color=]
:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

... tak Vám teda všem děkuji za informace.   sad

2

Nevíte někdo, jestli se včera hrálo utkání B týmu se Šatovem? A jak to dopadlo? Na vysledky.com sice je nějaký výsledek, ale nemám jej potvrzený a na fotbal.cz taky výsledek není. Díky!

Currently used extensions: pun_repository, pun_antispam, pun_bbcode, pun_quote, pun_pm, pun_stop_bots. Copyright © 2008 PunBB

[ Vygenerováno za 0.023 s, vykonaných příkazů: 7. ]