1

Téma: Výkony a dění v A-týmu

Obrovská ztráta se Zábřehem! Vést 2:1 a takhle to podělat. A Pacanda je ve Slovanu zbytečný - to je můj názor, protože kdyby na to měl, tak hraje např. v Jihlavě od začátku místo vykartovaného Malaty. Tak vždy nastoupí na pár minut aby se neřeklo...trapné pane Jarůšku. Pacanda má tak maximálně na krajský přebor!

2

Re: Výkony a dění v A-týmu

Zápas se nepovedl, body by mohly docela chybět. Ale je třeba se otřepat, v neděli hrajeme veledůležité utkání v Kroměříži!

Franta Pokorný

3

Ano Franti, bude to velice důležité utkání v Kroměříži a já samozřejmě věřím že tam Slovan bude bodovat.

4

Jaký je důvod, že Patrik Lengál nenastoupil v posledních dvou zápasech?
S Uničovem je bod dobrý! Věřím, že z Hlučína budou body tři! Myslím to vážně! Už se na to utkání s kámošema z Ostravy moc těšíme!

5

duvod je ten že je zraněný od zápasu se zábřehem.

6

Děkuji za informaci. Zároveň vyzývám všechny skutečné fanoušky Slovanu aby přijeli podpořit svůj tým do Hlučína. Vím, že čas odjezdu je brzy ráno, ale Ti kteří přijedou nebudou litovat. Máme pro ně a snad i pro hráče příjemné překvapení. Podpořme Slovan Rosice a pomozme mu v záchraně! S naší společnou podporou to půjde!

Naposledy upravil: T.Baty (07-05-2012 18:07:11)

7

Bylo sympatické, že po zápase v Hlučíně nám někteří hráči přišli poděkovat za podporu. Snažili jsme se povzbuzovat co nejlépe. Stále věříme v záchranu Slovanu a ještě se ukážeme a nejen svými hlasivkami zafandíme! :-)

8

Budeme na dálku moc držet palce v zápase v Líšni a sledovat jeho průběh! Pojďme Slovan pojďme do toho!!!

9

Super zvládnuté utkání sezóny v Líšni! Zápas jsem sledoval na onlajny.cz. Udělalo nám to v Ostravě radost! Už se blíží domácí zápas s Břeclaví, na kterém nebudeme chybět a poženeme Slovan k dalším bodům!!! Samozřejmě že věříme i v bodovém zisku v dříve odehraném zápase s Brnem B!

10

Tak v Rosicích se nám líbilo a potěšilo nás, že jsme i na fotkách zápasu s Břeclaví ve fotogalerii! :-) Trošku mě mrzí že se k nám při povzbuzování nikdo nepřidal...Chtěl bych poděkovat Honzovi Pšikalovi, že si na nás udělal chvíli čas a pokecal po zápase s námi (díky i za ty pulky) :-D a děkujeme dámám od udírny za ty klobásky a cigáro! Vaši FANS OSTRAVA

11

Tak se baví FANS OSTRAVA v Rosicích :-D :   http://www.youtube.com/watch?v=OCAKcvysc3k

12

Skvělé otočení výsledku na Slovácku a ještě famóznější Petr Malata!

Naposledy upravil: T.Baty (03-06-2012 15:42:43)

13

Tak sezóna dobře skončila. Blahopřejeme Slovanu k záchraně v MSFL! Máme radost že to tak dopadlo a už teď se těšíme na následující sezónu a na to jak budeme tým hlasitě podporovat při zápasech v našem kraji :-D ! Přejeme všem krásné letní dny!!!

14

Tak FANS OSTRAVA se rozšířila o dalšího člena! Je jím náš čerstvě narozený synáček Lukášek Batelka alias Baty Junior :-D! Narodil se 4.7. ve 22:19 a měl 50 cm a vážil 3080g.

15

Velká gratulace at vám dělá jenom samou radost a taky se menuje po tatínkovi

16

Taky se přidávám ke gratulantům. Ať je zdravej a dělá Vám jen samou radost!

Franta Pokorný

17

Moc Vám děkuji!!! Náš synáček Lukášek se nejmenuje po mě. Já jsem Tomáš :-D

18

vždyt já vím ,můj syn se taky menuje lukáš a já su franta,to se tak říká protože lukáš

19

Aha :-D jo taak! :-D

20

Překvapili mě začátky některých domácí zápasů Slovanu (10:15) , jaký je důvod? Návštěvnost bude v tento čas určitě menší.
FANS OSTRAVA přeje Slovanu klidnější sezónu než byla ta minulá! Slóóóvan Rosice!!!

21

Asi aby kluci z větší dálky museli stávat tak brzo jako my když jsme jeli tam k vám

22

Aha :-D A už se na Vás těšíme až k nám na severní moravu opět přijedete a podpoříme společně Slovan a diváci se zas budou divit jaké mají Rosice ostravské fanoušky :-D ....,bo jen tak je to spravne!!! :-D

23

Vzhledem k průběhu prvního utkání s Hlučínem, který jsem sledoval na onlajny.cz to skončilo zaslouženou remízou ;-)

24

Tak ve Zlíně to opět vidím na remízu :-) Ale co, vždyť bod z venku je vždy dobrý;-) Pořád má Slovan lepší vstup do sezóny než loni.

25

Oznamuji Vám, že nás dne 14.září.2012 navždy opustil manžel, tatínek, dědeček, pradědeček, švagr, tchán, strýc ,pan František Batelka ve věku 81.let.
Pro rosický fotbal obětoval kus svého života jako hráč i jako trenér.
S drahým zesnulým se rozloučíme ve středu dne 19.září 2012 v 15.hodin na hřbitově v Rosicích kremačním rozloučením.