1

Téma: Co se mi na stránkách nelíbí - připomínky ke zlepšení

Napište sem Vaše připomínky

Franta Pokorný

2

Re: Co se mi na stránkách nelíbí - připomínky ke zlepšení

Zdravím,nelíbí se mi, že sem nikdo nechodí, nikdo sem nic nepíše a je to tady úplně dead:( nechcete vrátit starý fórko? tomu,kdo by tam dělal bordel, tak tomu dát IP ban a bylo by to vyřešený.. tímto to tu úplně upadá:(

3

Kdyby to bylo jednoduché ve staré diskuzi s tím banem IP  adresy, tak to udělám. Jenže kolik banů bych musel sledovat?

Franta Pokorný

4

Tak mě je to jasné,že se vždycky najdou někteří......., kterým dělá radost někoho urážet a psát vulgární nesmysli... o to víc je to smutné, když se musí zrušit to, co je u všech oblíbené a na co lidé chodí... neuvažujete alespoň o zkušební znovuzařazení?

5

Zatím neuvažuju o znovuzavedení staré návštěvní knihy, byl jsem dopředu upozorněn, jak to skončí, ale nevěřil jsem, že když se fanoušci nebudou moci schovávat za anonymitu, přestanou diskutovat. V Rosicích hrála ještě nedávno hokej Technika Brno, chodil jsem na jejich stránky i na stránky jejich soupeřů. Všude mají diskuzi pod registrací a přesto se všude diskutuje. Proč to tady nejdo u fanoušků rosického fotbalu? Tady nikdo nikomu škodit nebude, pokud nebude některý "fanoušek" škodit svými příspěvky klubu, jako se to dělo ve staré diskuzi.
sad a =

Franta Pokorný