26

Re: Výkony a dění v A-týmu

A CO AUTOBUS DO TOHO JABLONCE ,POJEDE???

27

no jelikož hráči udajně jedou den dopředu tak autobus nejede.to si myslím že vedení nějak nedořešilo jelikož ti fanoušci co jezdí pravidelne na venkovní zápasy by si zasloužili aby jel autobus.myslím si že by o toto utkání mohl být zájem aspon tedy pro ty co jezdí pravidelně.to chcete hrát bez fanoušku?vedení by se mohlo zamyslet a vypravit autobus s fandama.

28

GRATULUJEME!!! SENZACE!!! SLOVAN JE V OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU! Máme radost a už se těšíme na zápas s Libercem! FANS OSTRAVA

29

zdravím chci se zeptat jestli vedení neuvažuje o vypravení autobusu do Liberce.

30

Sledoval jsem průběh zápasu s Prostějovem na onlajny.cz a ten 2.poločas byl ze strany Slovanu skutečně velmi dobrý. Opět se ukázalo, že tým má vnitřní sílu a dokáže zabojovat. Věřím, že potrápí i v sobotu Frýdek-Místek na jeho hřišti a FANS OSTRAVA bude u toho!:cool:

31

http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajst … ice-vyhru/  Byla to dobrá jízda a rosice si vysloužily pozornost médií, tak snad ne naposled

32

Zdravím z Frýdku. Chtěl bych se zeptat fanoušků Rosic z Ostravy, co říkají na fandění ve Frýdku. Konkrétně na pokus o oživení fandění trubkami. Momentálně u nás na toto téma běží živá diskuse a názor "z venku" bude jistě zajímavý. Díky

33

Nám všem se ty skvělé tóny trubek líbily. Určitě je to pestřejší, zajímavější a zábavnější. Bylo by fajn kdyby jste v tom pokračovali.

34

i fanouškům Rosic z Rosic se to líbilo,kéžby něco takovýho šlo i u nás,bohužel nejsou lidi

35

SUPER!SUPER!SUPER! HOŠI DĚKUJEM! HOŠI DĚKUJEM! Konečně se FANS OSTRAVA dočkal na Severní moravě vítězství! Bylo to skvělé!!!
A VŠICHNI!!!:
Slovan jsem a Slovan budu,
černé čižmy nosit budu.
Černé čižmy od čižmára,
ostruhenky od kovára.
Šavlička brušená, to je moje žena,
ona mě vyseká až bude potreba.
Hujajá hujája, hujajá hujája,
ona mě vyseká až bude potreba.
Šavlička brušená na obě dvě strany,
ona mě vyseká z Uher do Moravy.
Hujajá hujája, hujajá, hujája,
ona mě vyseká z Uher do Moravy.
Neumrem na slámě, umreme na poli,
a keď s koňa spadněm, šavlička zazvoní.
Hujajá hujája, hujajá hujája,

36

FANS OSTRAVA děkuje všem hráčům za skvělé vítězství v Hlučíně!  Máte naši podporu!!! Bo jen tak je to spravne :-D

37

Svátky vánoční mějte plné zdraví , lásky, štěstí, radostí a bez starostí. V Novém roce ať Vás vše dobré provází a nic nerozhází.