1

Téma: Co se mi na stránkách líbí

Sem napište, s čím jste spokojeni

Franta Pokorný

2

Re: Co se mi na stránkách líbí

Bohužel jsme se opět přesvědčili, že v Rosicích nemůže fungovat neregistrovaná diskuze. Vždy se najdou nějací anonymní ubožáci, kteří si zde pomáhají od svých mindráků. Já si myslím, že stránky jsou povedené, správce se o ně dobře a hlavně aktuálně stará a byla by škoda, kdyby návštěvníci stránek museli trpět nesmyslné žvásty anonymních blbů, kteří ve sportu nikdy nic nedokázali. Franto, stránky jsou super, jen tak dál.

3

Re: Co se mi na stránkách líbí

Najdou i takoví, kteří rozhodnutí kvitují, i když to možná trochu utlumí diskuzi. Děkuji panu Kratochvílovi i za ta další slova...

Franta Pokorný

4

Re: Co se mi na stránkách líbí

Je to moc smutné, když jsem si četl ty příspěvky na veřejné diskuzi. Úkázalo se, že si příznivci rosického fotbalu (pokud se je tak dá nazvat) neváží toho, že se hraje v Rosicích třetí nejvyšší fotbalová soutěž. Považuji se za dost velkého fanouška Slovanu i když jsem z Ostravy a mohu tak navštívit zápasy jen párkrát do sezóny. Závěrem chci dodat, že webové stránky jsou díky Frantovi na dobré úrovni a ani se nedivím že veřejnou diskuzi odstranil. Ono to potom volalo.

5

Re: Co se mi na stránkách líbí

VELKÁ GRATULACE VŠEM HRÁČŮM A TRENÉRŮM POSTUPUJÍCÍCH MUŽSTEV.JEN TAK DÁL

6

Re: Co se mi na stránkách líbí

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na úspěšné sezoně rosického fotbalu!! SLOVAN DO TOHO! Jen tak dál. Ještě jednou díky.