1

Téma: Co se mi na stránkách líbí

Sem napište, s čím jste spokojeni

Franta Pokorný

2

Re: Co se mi na stránkách líbí

Bohužel jsme se opět přesvědčili, že v Rosicích nemůže fungovat neregistrovaná diskuze. Vždy se najdou nějací anonymní ubožáci, kteří si zde pomáhají od svých mindráků. Já si myslím, že stránky jsou povedené, správce se o ně dobře a hlavně aktuálně stará a byla by škoda, kdyby návštěvníci stránek museli trpět nesmyslné žvásty anonymních blbů, kteří ve sportu nikdy nic nedokázali. Franto, stránky jsou super, jen tak dál.

3

Najdou i takoví, kteří rozhodnutí kvitují, i když to možná trochu utlumí diskuzi. Děkuji panu Kratochvílovi i za ta další slova...

Franta Pokorný

4

Je to moc smutné, když jsem si četl ty příspěvky na veřejné diskuzi. Úkázalo se, že si příznivci rosického fotbalu (pokud se je tak dá nazvat) neváží toho, že se hraje v Rosicích třetí nejvyšší fotbalová soutěž. Považuji se za dost velkého fanouška Slovanu i když jsem z Ostravy a mohu tak navštívit zápasy jen párkrát do sezóny. Závěrem chci dodat, že webové stránky jsou díky Frantovi na dobré úrovni a ani se nedivím že veřejnou diskuzi odstranil. Ono to potom volalo.

5

VELKÁ GRATULACE VŠEM HRÁČŮM A TRENÉRŮM POSTUPUJÍCÍCH MUŽSTEV.JEN TAK DÁL

6

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na úspěšné sezoně rosického fotbalu!! SLOVAN DO TOHO! Jen tak dál. Ještě jednou díky.